Akce pro firmy a veřejnost

Střílení z luku je velmi zábavná aktivita, při které může uspět každý. Nevadí, že nikdy luk v ruce nedržel – naši lektoři ho to naučí. Lukostřelba je proto výbornou volbou pro firemní akce, teambuildingy nebo dětské dny.

Aktivitu můžete postavit jako pouhou zábavu, soutěž jednotlivců nebo týmovou hru – cílem může být společně ulovit „večeři“. Může být doplňkem, nebo hlavní náplní akce.

Vyberte si střílení z luku na svoji akci a užijte si společně skvělou zábavu a dobrodružství. Přijedeme za vámi nejen do Brna a okolí, ale po celé České republice.

Akce u vás

  • Přivezeme vše potřebné – luky, šípy, terče, instruktory.
  • Luky na půjčení máme pro každého – s různou silou nátahu, pro praváky i leváky.
  • Terče používáme sice i klasické, největší zábava je ale střelba na 3D makety zvířat v životní velikosti.

Od vás potřebujeme zajistit jen místo, kde postavíme střelnici. Ideální je venkovní prostor, můžeme postavit i delší okruh a z účastníků vaší akce se stanou nefalšovaní lovci.

Střílet z luku se ale dá i v interiéru. Máme k dispozici i „bezpečnostní“ tupé šípy, takže nám nevadí ani omezené prostory nebo třeba zrcadlová síň.

Akce u nás

Nemáte vhodný prostor, přesto chcete střílet z luku? Vyhradíme pro vás čas v místech,, kde probíhají naše tréninky:

  • ve venkovním areálu v Brně-Bohunicích,
  • při nepříznivém počasí v Domě rytířských ctností (počet lidí je omezen, prostor je vhodný pro týmové akce do 15 lidí).

Vy jen přijdete a užijete si zábavu. My vše připravíme. Občerstvení a doplňkové aktivity si zařídíte sami, nebo vám je můžeme zajistit také.

Tato varianta je cenově výhodnější, neposkytuje vám ale takou variabilitu jako akce, kterou pořádáte sami.

Co říkají účastníci

Na akci pro zaměstnance a jejich rodiny a děti, kde bylo více jak 250 návštěvníků, jsme si nemohli zvolit lepší aktivitu, než lukostřelbu. A lepší spolupracovníky, než tým klubu ŠAKAL Morava.
Doporučujeme pro firemní akce, kde chcete nabídnout svým hostům netradiční a jedinečný zážitek se střílením z luku pro malé i velké.
I když jste si mysleli, že střelbu nikdy nezvládnete, tak díky milým a ochotným profesionálům během pár minut zjistíte, že opak je pravdou. Nakonec se vám od lukostřelby nebude chtít jen tak odejít.
Moc děkujeme za skvělý den!

Perfektní zážitek! Nikdy předtím jsem z luku nestřílela. Byla jsem překvapená, že i přesto jsem se trefovala.

Mezi rytířské ctnosti a dovednosti, kterých je jeden nenápadný dům v Brně plný, patří i lukostřelba. Včera jsme ji s Rakváči vyzkoušeli a většina z nás s podivem zjistila, že jsme do včerejška drželi luk úplně naopak 😇🤪
Rozhodně doporučuji návštěvu tohoto parádního místa 👍😉🏹🎯⚔️🗡️🤺